קניות באינטרנט עם משלוח לישראל

ברוכים הבאים ל-idgu- הבשורה החדשה בעולם הקניות באינטרנט. היום יותר מתמיד, תופעת הקניות ברשת תופסת תאוצה, ואנו נותנים את המענה האידיאלי עבורכם. מעוניינים לקנות באמריקה מבלי לצאת מהבית? מעוניינים לשלם מחירים של חו"ל מבלי לשלם על כרטיס טיסה? Idgu הוא המקום בשבילכם!

 

השירות של idgu- קניות באינטרנט עם משלוח לישראל

אנו מציעים מגוון של שירותים שיאפשרו לכם לרכוש את המוצרים שאתם רוצים במחירים משתלמים, ולקבלם עד פתח ביתכם עם שליח. המחירים באתר כוללים מסים ומשלוח, כך שלא תופתעו בעת ביצוע התשלום.


קניות באינטרנט משלוח לישראל

 

Idgu מציעה שלושה שירותים עיקריים של קנייה באינטרנט עם משלוח לישראל:

1. קניה באמזוןבוחרים כל מוצר מאמזון, מעתיקים את הלינק למוצר ומדביקים בשורת החיפוש באתר idgu, מקבלים הצעת מחיר הכוללת מסים ומשלוח עד הבית, לוחצים רכישה, והשליח בדרך אליכם!

 

2. קניה בכל אתר בחו"ל וקבלת כתובת למשלוח בארה"ב ובאירופה- נרשמים ב- idgu ומקבלים כתובת מקומית בניו יורק או בלונדון, מבצעים קניה בכל אתר קניות בארה"ב או באירופה ומזינים את הכתובת למשלוח שקיבלתם, כשהחבילה מגיעה למחסנים שלנו, אתם מקבלים הצעת מחיר בשקלים עבור המשלוח לארץ והחבילה בדרך אליכם עם שליח!

 

3. חנות idgu- החנות המקוונת שלנו מציעה לכם שלל מוצרים מחו"ל במחירים משתלמים במיוחד, הכוללים מסים ומשלוח עד פתח הבית, כך שתוכלו לעשות שופינג בחו"ל בלי לצאת מהבית.

 

קניות באינטרנט משלוח לישראל