להיות בישראל - להרגיש אמריקה

להיות בישראל - להרגיש אמריקה

 

 

קניות בחנויות אינטרנטיות מארצות הברית מספקות לרבים מאיתנו הנאה רבה. אנחנו נכנסים לחנות האינטרנטית ומגלים בה מוצרים שאין בארץ ושבקליק אחד יכולים להיות בדרך אלינו. אנחנו נהנים מהאפשרויות הבלתי מוגבלות שמציעה ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

אנחנו מעודכנים במבצעים, הנחות וקופונים ובסופו של דבר חוסכים באמצעות קנייה מעבר לים. חלק מהחנויות בארצות הברית עדיין לא מציעות משלוח מוסדר לישראל, אך גם במקרה זה אפשר להיות בישראל ולהרגיש אמריקה. איך אפשר לרכוש מוצרים מחברות שעדיין לא מציעות משלוח מארצות הברית לישראל?

 

משלוח מארצות הברית לישראל באמצעות כתובת בחו"ל

 

ברוב החנויות האינטרנטיות בארצות הברית כבר מציעים משלוח לישראל, אך לא תמיד זהו המצב. במקרים רבים אנחנו נאלצים למצוא דרכים לעקוף את הבעיה ולמצוא דרך להעביר את המוצר לישראל. כדי לא לשלם סכומי עתק אנחנו פונים לחברות מתמחות שמספקות לנו כתובת בחו"ל.

מומלץ לעבוד עם חברה מתמחה שיש לה ניסיון בעבודה עם אתרי הקניות הגדולים באמריקה, כך שהיא יכולה לספק הסברים ותמיכה בכל הדרך. בנוסף, ישנן חברות שמציעות להיות מעורבות בתהליך הרכישה כך שלמעשה אתם מזמינים את המוצר דרכן והן דואגות לשילוח מהאתר המקורי אליכם. בדרך כלל התהליך פשוט וכרוך במילוי פרטים באתר החברה.

 

חברות מתמחות עוקפות את בעיית המשלוח

 

בשנים האחרונות מספקות חברות המתמחות במשלוח מחו"ל לישראל דרך עקיפה להזמין מוצרים מארצות הברית ולהנות מהם כאן בישראל. הן מלוות את הלקוח בתהליך הרכישה ודואגות להעברת המוצר שקנה ממחסני החנות בארצות הברית דרך כתובת עקיפה לישראל.

בדרך כלל התהליך הוא פשוט למדי. הלקוח מזמין את המוצר ודואג מול החברה המתמחה לקבלת כתובת חלופית ביעד שאליו מתקיימת השליחות. משם מגיע המוצר אל החברה המתמחה שדואגת לשלוח אותו לישראל. למרות שמדובר בתהליך שנשמע מסובך על הנייר, בדרך כלל בסופו של דבר המשלוח פשוט מאד ומגיע בזמן קצר.

 

לרכוש בישראל, לקנות באמריקה

 

הישראלים אוהבים לקנות הכל דרך האינטרנט. מספרים דרך בגדים ואקססוריז, ממוצרי חשמל ועד גאדג'טים, מטלפונים חכמים ועד לצעצועים ומוצרי תינוקות. אנחנו לא חייבים לחכות עד שחברה מסוימת תפתח את האפשרות למשלוח לישראל.

בזכות חברות מתמחות שמשדכות בין חנויות המקור ובין הלקוחות כאן בארץ, אפשר להנות ממשלוח מהיר ויעיל לישראל, בלי שאתם צריכים לעקוב אחרי מספרי חבילות או לדבר עם מוקדי שירות לקוחות בחו"ל.

פנייה לחברה ישראלית, מוכרת ובעלת מוניטין טוב שמציעה את השידוך הזה דרכה, מאפשרת לכם לקנות מוצרים מכל הסוגים ולהנות ממחירים אטרקטיביים מאד, משילוח מהיר עד הבית ומהרבה פחות בירוקרטיה.

בעידן שבו אנחנו מקבלים את הפתרונות לכל התהליכים הקטנים והגדולים בחיים דרך האינטרנט, אפשר בקלות לשבת מול המסך בישראל, לרכוש את המוצרים האטרקטיביים מעבר לים, לשלוח לארץ במינימום התעסקות ולהרגיש הכי באמריקה.